Maasik-metskaktus Hylocereus

1.20

Maailmas väga levinud vähenõudlik troopiline kaktus. Kasvatatakse maitsvate viljade pärast (Dragon Fruit) ning on väga levinud pookealus (lillepoodides on enamik – kui mitte kõik! – poogitud kaktusi just sellel alusel). Õitseb nagu öökuninganna – ülisuur valge õis on lahti vaid ühe öö.

Laos

Tootekood: hylo Kategooria:

Kirjeldus

Maailmas väga levinud kiirekasvuline vähenõudlik troopiline kaktus. Vajab palju ruumi, kasvuajal rikkalikku kastmist ja väetamist ning üsna sooja (min +10 C, ent parem, kui +12…+15C) talvitumist. Puhkeperioodil mitte kasta – nagu ikka kaktusi. Aastane juurdekasv suures potis ning rikkaliku kastmise ja väetamisega võib vabalt rohkem olla kui 1 m. Pistikust kasvatatud taim võib õitseda juba teisel kasvuaastal, ent tavaliselt siiski 3. või 4. aastal.

Hylocereus on väga hea pookealus paljudele kaktustele, eriti aga tähtkaktustele ( Astrophytum ) ja nudinuppudele ( Gymnocalycium ). Kasvab edukalt huumusrikkas mullas või kompostiga istikuturbas, kaktusemulla kasutamine ei ole tingimata tarvilik.

Toode: üks vähemalt 20 cm pikkune juurdunud pistik, valmis kohe istutamiseks. NB! Kaardimakselink ei toimi! Maksmiseks palun kasutada PayPali või pangaülekannet.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga