Kida-lehiskaktus Pereskiopsis

5.00

Kidalehiskaktus (Pereskiopsis) on enimkasutatav pookealus mikropookimiseks. Kiirendab seemikute arengut lausa uskumatu määrani!

Laos

Tootekood: peres Kategooria:

Kirjeldus

Kidalehiskaktus (Pereskiopsis) on enimkasutatav pookealus mikropookimiseks. Kiirendab seemikute arengut lausa uskumatu määrani! Üldjuhul poogitakse suure(ma)ks kasvanud poogendid mingile püsipookealusele (näiteks Harrisia jusbertii) aasta või paari pärast ümber, sest selle aja peale on poogendi kiire kasv reeglina juba raugenud ning kida-lehiskaktus püsipookealusena kuigi hea ei ole. Äärmiselt vähenõudlik, vastupidav nii liigniiskusele (kuni selleni välja, et pistikud võib otsekohe peale lõikamist/murdmist mulda torgata ja kasta) kui kuivusele (võides küll sel juhul lehed kaotada). Isegi vees võib Pereskiopsise pistikuid juurutada.

Toode: pildil näha olevas potis (D=13cm) kasvavad 4 taime. Mkasmiseks palun kasutada PayPali või pangaülekannet, kaardimakselink ei toimi.

Vasakpoolsel pildil on näha kidalehiskaktusele poogitud tortkaktuse seemikud kolme kuu vanuses. Omil juuril ei kasva nood ka aastaga nii suureks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga