Alustasime istikute ettetellimisega!

Viljakandeeas sammasõunapuud

Lisasime veebipoodi paljasjuursed istikud ning hakkasime tellimusi vastu võtma. Proovime tänavu kätt ka istikute postimüügiga! Esialgu pakume posti teel ostmiseks sammasõunapuid ja ploomipuu okulaate (harunemata istikuid).

Postimüügi tellimusi võtame vastu kuni 30. aprillini ning tellitu postitame ajavahemikus 17. aprillist kuni 4. maini.
Paljasjuursete istikute arv ei ole meil kuigi suur, enamuse istikutest potistasime tegelikult juba sügisel; küll on nad aga märksa soodsama hinnaga, isegi arvestades lisanduvaid postituskulusid. Näiteks on ühe istiku saatekulu 5,52€ ja kümne istiku korral vaid 7,32€!
Maist  alates müüme vaid nõuistikuid. Nende sordivalik saab veebipoodi üles aprilli teisel poolel (loodetavasti kahekümnendaks).

2 thoughts on “Alustasime istikute ettetellimisega!”

  1. Olen kuulnud-lugenud, et sammasõunapuud saab edukalt kasvatada ka konteineris/kastis, mis kaitseks talvekülma eest soojustatud. Seda siis terrassil või isegi rõdul. Mida arvate?

    1. Saab küll nii, jah. Kastmisega peab muidugi valvas olema. Pikemalt kestvate pakaste eest ka soojustatud konteiner siiski ei päästa, abi oleks küttekaablist (nagu näiteks vihmaveetorudess pannakse). Muidugi, kes teab, kas pakaselisi talvi enam nii väga tulebki…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.