17.-30. aprillini veebipoe kampaania

Veebipoest ostetud istikutele saab järele tulla aiandisse (vaikimisi valik), ent oma tellimuse võite kätte saada ka mistahel üritusel pildil näha olevast loetelust.

17. aprilli esimesel minutil algab ja 30. aprilli viimasel minutil lõpeb meie aiandi veebipoe promokampaania, millega üritame kliente justnimelt  veebi kaudu istikuid ostma meelitada. Loodetavasti hoiab see laatadel kokku nii meie kui teie aega! 🙂

Nüüdsest saab veebi kaudu meilt osta kõiki viljapuid, mida pakume – sh ka 7 sorti sammasõunapuid ja 11 kombinatsiooni õunapuu perepuid. Kauba saab kätte kas meilt aiandist kohapealt või siis mõnel välimüügiüritusel, millest me osa võtame. Tellimisel tuleb lihtsalt ostukorvi panna ka toode 00 Kuhu istikutele järele tulen? ning seal rippmenüüst vastav üritus valida: nii teame tellitud kauba õigesse kohta kaasa võtta.

Veebipoe kaudu saab tellimusi loomulikult ka pärast 30. aprilli esitada – ainult et siis on kampaania läbi ning soodustusi enam pole. Ajavahemikus 17. aprill kuni 30. mai väljastatavatel arvetel kajastub kampaania-aegne soodustus automaatselt.

Kampaania tingimused
Ost on sooritatud vahemikus 17. aprillist kuni 30. aprillini ning ostu eest on samal ajavahemikul ka tasutud.
*Maksumus on alla 50€: soodustusi pole
*Maksumus on 50€…99€: 5% soodustus
*Maksumus on 100€…199€: 10% soodustus
*Maksumus on 200…499€: 15% soodustus
*Maksumus on vähemalt 500€: 25% soodustus

Ja veel – 3. mail loosime kõigi kampaanias osalenud klientide vahel välja kolm auhinda: 100€, 50€ või 25€ väärtuses kaupa või teenust meie aiandilt, olgu need siis istikud, õppepäeval osalemine või näiteks hoopis viinamarjad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.